Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Oferta tygodnia Orange – tablet TCL taniej o 120 zł

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Orange promocja

Tylko do 31 sierpnia potrwa wyprzedaż w Orange. Możesz w niej zaoszczędzić 120 zł kupując tablet TCL TAB 10S LTE.

Oferta Tygodnia Orange

Pomarańczowy operator obniża cenę tabletu TCL TAB 10S obsługujący sieci LTE w abonamencie bez limitu Plan 60. Dostaniesz w nim aż 60 GB transferu.

Na zniżkę w wysokości 120 zł składa się niższa o 5 zł miesięcznie rata za sprzęt. Ten sam rabat otrzymasz w ofercie łączonej Orange Love. Z kolei w ofercie bez umowy na abonament rabat wynosi równe 100 zł.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI TYGODNIA NA ORANGE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji. Promocja trwa tylko do 31 sierpnia 2022! Po tym terminie raty za tablet TCL TAB 10S LTE wrócą do wcześniejszych cen.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: