Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Odnowiony iPhone w Orange – przeceny na wiosnę

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
iPhone renewd Orange promocja

Niedawno obchodzono Dzień Ziemi. Z tej okazji Orange obniża ceny odnowionych iPhonów! To egzemplarze w najwyższym standardzie A+. Dostaniesz je z abonamentem taniej nawet o ponad 400 zł!

Promocja iPhone

Oto przykładowy abonament Orange, w którym możesz zamówić odnowionego iPhone’a Renewd:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI ODNOWIONY IPHONE NA ORANGE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Możesz też zdecydować się na zakup iPhone’a bez umowy! Tak prezentują się jego ceny bez umowy oraz rabaty w abonamencie:

Wszystkie powyższe modele charakteryzuje najwyższy standard A+. W przypadku oferty bez umowy na abonament, nie płacisz za telefon całość kwoty jednorazowe, lecz 20 rat 0%.

Wcześniejsza promocja z odnowionymi iPhonami trwała do 30 marca, ale tym razem Orange nie podaje daty jej zakończenia. Trwa prawdopodobnie do wyczerpania zapasów.

Oprócz odnowionych smartfonów iPhone, Orange oferuje też odnowione telefony innych producentów, jak np. Samsung, Motorola, myPhone czy MaxCom.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: