Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Orange – smartfony tańsze w niedzielę

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Orange wyprzedaż

W każdą niedzielę Orange oferuje tańsze urządzenia, w tym nierzadko smartfony. Na co można liczyć w niedzielnej promocji operatora?

Niedzielna okazja Orange

Ostatnia edycja promocji operatora została już zakończona, a szczegółów na temat kolejnej obecnie brak. Na co można było jednak się skusić 2 dni temu?

W ostatnią niedzielę Orange obniżył cenę następujących urządzeń bez umowy:

  • Samsung Galaxy Watch4 Classic 42 mm eSIM – rabat -450 zł
  • Samsung Galaxy Buds Pro – rabat -190 zł

SKORZYSTAJ Z NIEDZIELNEJ OKAZJI NA ORANGE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Orange oferuje w swojej niedzielnej wyprzedaży urządzenia na 20 rat 0%. Kto wie, być może kolejna niedziela również będzie obfitowała w spore obniżki cen smartwatchy lub gadżetów GSM? Przekonamy się o tym już za kilka dni!

Pamiętaj przy tym, że liczba przecenionych produktów jest ograniczona. Nie czekaj do niedzielnego wieczora, lecz skorzystaj z niedzielnej okazji Orange z samego rana!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: