Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Mikołajki w Orange na kartę

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Orange Mikołajki promocja

Do końca roku właściciele oferty na kartę Orange mogą uruchomić pakiet Nielimitowane Rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 7 GB transferu za 0 zł na 7 dni. To jednorazowa promocja z okazji Mikołajek.

Mikołajki w Orange na kartę

Aby aktywować usługę, wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści PREZENT pod nr 364. Możesz tego dokonać także w aplikacji mobilnej pomarańczowego operatora.

Z promocji można skorzystać tylko jeden raz. Pakiet przyznany zostanie w przeciągu 24 godzin, a jego ważność wynosi 7 dni. Możesz go aktywować do końca grudnia bieżącego roku.

Ważna informacja jest taka, że jeśli klient ma aktywną usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w wersji jednorazowej lub cyklicznej to aktywacja promocji zmigruje go od razu do usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich + pakiet GB”.

Zobacz również: Świąteczne promocje operatorów komórkowych 2022

Źródło: biuroprasowe.orange.pl.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów