Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

5 GB ekstra na pocieszenie w Orange

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Orange 5 GB ekstra

Polska odpadła z Mundialu po wczorajszej przegranej w Francją, a więc aktualnym mistrzem świata. Mamy jednak dobre wiadomości – nasi zawodnicy nie przynieśli wstydu i zagrali najlepszy mecz na MŚ 2022. W dodatku Orange oferuje na pocieszenie 5 GB w prezencie.

5 GB ekstra w Orange

Przykładowa oferta Orange:

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji?

Skorzystać z bonusu można, wysyłając SMS-a z zakładki „dla Ciebie” lub „dla Firm” w aplikacji Mój Orange lub standardowo o treści PROWANSJA pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem planu taryfowego). Użytkownicy Orange Flex powinni wpisać PROWANSJA w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.

Na jednym numerze można aktywować jeden pakiet 5 GB. Masz na to czas do około godziny 18:00 – o promocji operator poinformował wczoraj na swoim oficjalnym blogu wieczorem, a ma ona trwać równe 24 godziny od momentu publikacji postu.

Promocyjny transfer GB ważny jest przez 7 dni od momentu aktywacji i obowiązuje tylko na terenie Polski.

 Źródło: biuroprasowe.orange.pl.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: