Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P9 Lite (2017) za 0 zł w Orange

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Orange 19,99 zł

Tegoroczna wersja Huawei ze średniej półki cenowej – modelu P9 Lite – dostępna jest w Orange za 0 zł. Dodatkowo operator umożliwia obniżenie abonamentu o aż 20 zł. Wystarczy tylko skorzystać z oferty łączonej Orange Love.

Telefony za 0 zł w Orange

Huawei P9 Lite (2017) zadebiutował w Orange pod koniec kwietnia. Smartfon dostępny jest za 0 zł w taryfie Plan Standardowy. Oto jak prezentuje się ten abonament:

Orange 19,99 zł

Koszt miesięczny wynosi 39,99 zł, ale można go obniżyć do 19,99. Taka opcja jest możliwa, gdy zdecydujemy się dokupić abonament komórkowy do naszego pakietu Orange Love.

Osobna rata za Huaweia P9 Lite (2017) to koszt 33 zł, a więc łącznie utrzymanie telefonu i abonamentu będzie nas kosztowało 52,99 zł miesięcznie (zamiast 72,99 zł). Promocja -20 zł obejmuje także inne modele telefonów komórkowych. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
3.4/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.