Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wakacyjny konkurs Orange – do wygrania m.in. iPhone XS!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Orange konkurs na wakacje

Do końca wakacji trwa konkurs Orange na kartę z megawypasionymi nagrodami. Do wygrania są m.in. telefony amerykańskiego Apple’a, ale główną nagrodą jest 30000 zł w gotówce zamienne na voucher Travel Planet!

30000 zł do wygrania w Orange!

30000 zł to bardzo ładna sumka, ale i nagrody pocieszenia warte są uwagi. Wśród nich znajdują się różne modele iPhone’a, a w najgorszym razie otrzymasz darmowe doładowanie konta w kwocie 30 zł. Łącznie w puli znajduje się 339 nagród czekających na zwycięzców.

Przykładowa oferta na kartę:

Orange konkurs na wakacje

Aby wciąć udział w konkursie wystarczy doładować konto swojego telefonu Orange na kartę (poprzez aplikację mobilną, stronę operatora czy serwis bankowy) w kwocie od 5 zł i odpowiedzieć na jedno pytanie, które brzmi następująco:

Jakie będą Twoje wakacje z Orange?

Należy na nie odpowiedzieć na stronie organizatora konkursu – http://www.wakacjezorange.pl. Znajduje się tam również regulamin i formularz – nie zapomnij go poprawnie wypełnić!

Do wygrania są:

  • 30000 zł w gotówce lub voucher do wykorzystania na Travel Planet (nagroda główna)
  • 3x iPhone XS 64 GB
  • 5x iPhone XR 32 GB (zapewne chodzi o wersję 64 GB)
  • 30x iPhone 7 32 GB
  • 300x doładowanie konta głównego numeru biorącego udział w konkursie w kwocie 30 zł

Organizator zastrzega sobie prawo do telefonicznego powiadomienia o wygranej. W tym celu zostaną wykonane 2 próby kontaktu telefonicznego (4-6 sygnały).

Istnieje również możliwość kontaktu drogą mailową. W przypadku braku odzewu ze strony laureata do 3 dni roboczych na mail organizatora, ten wykona jeszcze jedną próbę.

Jeżeli kontakt telefoniczny/mailowy będzie bezskuteczny, uczestnik traci prawo do nagrody. Wyłonienie zwycięzców konkursu wakacyjnego Orange nastąpi do 60 dni roboczych od jego zakończenia, które nastąpi wraz z końcem sierpnia.

Źródło: Orange.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4/5 - (4 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów