Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Konkurs Orange – do wygrania OPPO A91

Obowiązuje do: 14.05.2020

OPPO A91 zadebiutował w ofercie Orange. Z tej okazji pomarańczowy operator ogłosił konkurs, w którym stawką jest średniobudżetowiec chińskiego producenta.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Konkurs Orange

Aby wygrać OPPO A91 wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie, ale w razie czego można go zamówić np. w poniższym abonamencie:

Przejdź do promocji ->

Pytanie konkursowe brzmi następująco:

OPPO A91 właśnie zadebiutował w ofercie Orange Polska. Wskaż najważniejszą Twoim zdaniem cechę tego smartfonu i opisz, jak twórczo ją wykorzystasz w codziennym użytkowaniu?

Odpowiedź nie może przekraczać 500 znaków ze spacjami. Możesz ją udzielić najpóźniej do 14 maja (do końca dnia, a więc do godziny 23:59) w formularzu znajdującym się na stronie:

  • https://biuroprasowe.orange.pl/blog/konkurs-oppo-a91-debiutuje-w-ofercie-orange/

To nie koniec nowości OPPO w naszym kraju! W Orange (a także w T-Mobile dla klientów indywidualnych i dla firm) zadebiutował OPPO A72. Oto przykładowe oferty z tym smartfonem:

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów