Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Konkurs w Orange – do wygrania Huawei P Smart (2019)

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Huawei P Smart (2019)

Orange wita Nowy Rok konkursem, w którym możesz wygrać najnowszego smartfona od chińskiego Huawei. Wykaż się kreatywnością, a Huawei P Smart (2019) może być Twój!

Do wygrania najnowszy Huawei P Smart

Tegoroczny Huawei P Smart zadebiutował w Orange jeszcze końcem 2018 roku. Dostaniesz go m.in. w poniższej ofercie na abonament:

Huawei P Smart (2019)

Jest jednak sposób, aby zdobyć go całkowicie za darmo. Huawei P Smart (2019) o wartości 999 zł sprawdzi się u osób, które częstą słuchają muzyki na słuchawkach. I właśnie z nią wiąże się pytanie konkursowe, które brzmi następująco:

Huawei P smart (2019) może się pochwalić bardzo dobrym dźwiękiem ze słuchawek. Przy pomocy jakiego utworu chcielibyście przetestować ich jakość i dlaczego.

Odpowiedź nie powinna być dłuższa niż 300 znaków (licząc ze spacjami) i należy ją udzielić na blogu Orange. Zabawa trwa od 2 do 11 stycznia (do godziny 23:59).

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone nie później niż 17 stycznia, a laureat zostanie poinformowany o swojej wygranej drogą mailową. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: