Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Extrabox Joy – zestaw dla dzieci w Orange

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Orange dla dzieci

W ofercie Orange od końca kwietnia znajduje się pozycja dla najmłodszych. Extrabox Joy – bo tak nazywa się pakiet Orange dla dzieci – zawiera atrakcyjnego smartfona, ale nie tylko jego.

Telefony na komunię 2021

Oferta Extrabox Joy dostępna jest w wersji bez umowy, jak i w abonamencie Orange. Oto przykładowy tani abonament pomarańczowego operatora z telefonem:

Przejdź do promocji

W Extrabox Joy możesz także wybrać spośród 2 zestawów urządzeń. Oto one i ich ceny w wariancie bez umowy z płatnością jednorazową (można też wybrać opcję na raty):

W obu przypadkach dostaniesz poza tym to, co wyróżnia Extrabox Joy spośród innych ofert. Jest to pudełko z mazalnym, białym pisakiem i naklejkami „emotki”, a także kod na bezpłatne korzystanie z usługi Chroń Dzieci w Sieci przez 3 miesiące (później 9,99 zł na miesiąc).

Oferta Extrabox Joy dostępna jest od 29 kwietnia do 31 sierpnia lub wyczerpania jej zapasów.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.