Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

9 GB w Orange za gol Lewandowskiego na EURO 2020!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje

Orange rozdaje darmowe gigabajty za gol zdobyty przez Roberta Lewandowskiego w meczu Hiszpania – Polska na EURO 2020! Nasz kapitan i wielokrotny najlepszy strzelec niemieckiej Bundesligi gra z numerem „9” na plecach, a to oznacza, że klienci Orange mogą liczyć na aż 9 GB ekstra!

9 GB ekstra w Orange

Po szczęśliwym remisie z Hiszpanią Polska ma szansę wyjść z grupy na EURO 2020, a klienci Orange mają szansę odebrać dodatkowy pakiet internetowy.

Przykładowa oferta Orange Polska z telefonem:

Przejdź do promocji ->

Robert Lewandowski gra z numerem „9” na szpicy, a to numer charakteryzujący środkowych, rasowych napastników. Z takim numerem grał choćby legendarny Ronaldo (ten z Brazylii – Luiz Nazario de Lima). Orange oferuje teraz za bramkę „Lewego” 9 gigabajtów!

Jak aktywować promocyjne GB?

Aby skorzystać, wystarczy wysłać SMS o treści WALCZYMY pod numer 233 (opłata zgodna z cennikiem Wszego planu taryfowego, maks. 0,25 zł). Jeśli jesteście użytkownikami Orange Flex zgarniecie dodatkowe GB, wpisując WALCZYMY w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”. Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet 9 GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji posta na profilu Orange na Facebooku. Promocyjne GB ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko w kraju.

Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl

Z promocji można skorzystać jeszcze dziś rano!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów