Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG K10 (2017) i Huawei P9 Lite Mini w Orange Duet

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Orange dla dwojga

W Orange Duet znajdziemy tanie rozwiązanie dla dwojga osób szukających nie tylko niezłej oferty, ale także nowego telefonu. Operator oferuje w niskiej cenie modele z 2017 roku – LG K10 i Huawei P9 Lite Mini DS.

Porównaj oferty GSM
PORÓWNAJ OFERTY

Orange dla par z 2 telefonami

Oferta dla dwojga w Orange opiera się na znanym wszystkim Planie Standardowym, który w wersji indywidualnej kosztuje miesięcznie (bez telefonu – za niego pobierana jest dodatkowa opłata ratalna) 39,99 zł. Pakiet ten przedstawia się następująco:

Orange dla dwojga

W Orange Duet dostaniemy rabat -10 zł na każdą kartę SIM, przez co powyższy abonament wynosi nie 39,99, a jedynie 29,99 zł na osobę. Raty miesięczne za LG K10 (2017) i Huawei P9 Lite Mini DS wynoszą odpowiednio 15 i 16 zł.

Co więcej, pakiet duet można rozszerzyć o kolejne karty SIM, a każda kolejna kosztuje tylko 19,99 zł z tymi samymi warunkami umowy (m.in. nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich, 5 GB). Tak przedstawia się koszt za każdy numer w zależności od ilości zamówionych kart SIM:

  • 1 karta – 39,99 zł
  • 2 karty – 29,99 zł za osobę
  • 3 karty – 26,65 zł za osobę
  • 4 karty – 24,99 zł za osobę
  • 5 kart – 23,99 zł za osobę

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.