Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home
Obowiązuje do: odwołania

Korzystasz z aplikacji mobilnej Mój Orange? Warto ją posiadać choćby dla internetowego bonusu pomarańczowego operatora. 

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

10 GB ekstra w Orange

Z promocji mogą skorzystać klienci Orange korzystający z jego usług abonamentu komórkowego (również prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą), pakietu łączonego Orange Love i ofert na kartę z wykluczeniem Orange Flex i Internetu mobilnego.

Przykładowy abonament Orange z telefonem od 0 zł na start:

Przejdź do promocji ->

Aplikację Mój Orange pobierzesz w Google Play lub App Store. Potrzebujesz telefonu z Androidem 5.0 lub nowszym. Aplikacja działa również na najnowszej wersji systemu operacyjnego iOS.


Najlepsze modele iPhone’a ->


Jednorazowy bonus 10 GB przyznawany jest bezpłatnie i ważny jest przez 30 dni. Możesz skorzystać z promocji, o ile nie logowałeś się dotąd do aplikacji Mój Orange przy użyciu adresu e-mail. Logowanie wymaga użycia tego samego adresu i hasła, jakie zostało wskazane przy rejestracji konta na www.orange.pl. Jeżeli tego wcześniej nie zrobiłeś, to możesz je zarejestrować w aplikacji. Pobierz aplikację, zaloguj się e-mailem i ciesz się darmowymi 10 GB!

Zobacz też:

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów