Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

10 GB w prezencie z Mój Orange

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Orange 10 GB promocja

Korzystasz z aplikacji mobilnej Mój Orange? Warto ją posiadać choćby dla internetowego bonusu pomarańczowego operatora. 

10 GB ekstra w Orange

Z promocji mogą skorzystać klienci Orange korzystający z jego usług abonamentu komórkowego (również prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą), pakietu łączonego Orange Love i ofert na kartę z wykluczeniem Orange Flex i Internetu mobilnego.

Przykładowy abonament Orange z telefonem od 0 zł na start:

Przejdź do promocji

Aplikację Mój Orange pobierzesz w Google Play lub App Store. Potrzebujesz telefonu z Androidem 5.0 lub nowszym. Aplikacja działa również na najnowszej wersji systemu operacyjnego iOS.


Najlepsze modele iPhone’a


Jednorazowy bonus 10 GB przyznawany jest bezpłatnie i ważny jest przez 30 dni. Możesz skorzystać z promocji, o ile nie logowałeś się dotąd do aplikacji Mój Orange przy użyciu adresu e-mail. Logowanie wymaga użycia tego samego adresu i hasła, jakie zostało wskazane przy rejestracji konta na www.orange.pl. Jeżeli tego wcześniej nie zrobiłeś, to możesz je zarejestrować w aplikacji. Pobierz aplikację, zaloguj się e-mailem i ciesz się darmowymi 10 GB!

Zobacz też:

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: