Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Galaxy S7 Edge + Spotify Premium w Orange za 649 zł

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Orange Spotify Galaxy S7 Edge

Orange Spotify Galaxy S7 Edge

Niedawno pisaliśmy o promocyjnych ofertach Orange z pełnym dostępem do Spotify przez cały czas trwania umowy. Spotify Premium dostaną również te osoby, które wybiorą wyjątkowy zestaw – Samsung Galaxy S7 Edge + słuchawki JBL w abonamencie.

S7 Edge + słuchawki JBL + Spotify Premium

Oferowany Samsung Galaxy S7 Edge jest w kolorze srebrnym – dostępnym wyłącznie w Orange. Dostaniemy go ze słuchawkami JBL za 649 zł w poniższej ofercie:

Do abonamentu trzeba również dodać miesięczne raty za urządzenia – 95,01 zł. Koszty miesięczne wynoszą zatem 170 zł, ale można je zmniejszyć do 145 zł (wówczas jednorazowa opłata startowa zwiększa się do 938,99 zł) również w tym samym planie taryfowym. Umowa podpisywana jest na okres 24 miesięcy, a dla osób przenoszących numer do Orange czeka 6 miesięcy za 0 zł.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów