Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Galaxy S7 Edge + Spotify Premium w Orange za 649 zł

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Orange Spotify Galaxy S7 Edge

Orange Spotify Galaxy S7 Edge

Niedawno pisaliśmy o promocyjnych ofertach Orange z pełnym dostępem do Spotify przez cały czas trwania umowy. Spotify Premium dostaną również te osoby, które wybiorą wyjątkowy zestaw – Samsung Galaxy S7 Edge + słuchawki JBL w abonamencie.

S7 Edge + słuchawki JBL + Spotify Premium

Oferowany Samsung Galaxy S7 Edge jest w kolorze srebrnym – dostępnym wyłącznie w Orange. Dostaniemy go ze słuchawkami JBL za 649 zł w poniższej ofercie:

Do abonamentu trzeba również dodać miesięczne raty za urządzenia – 95,01 zł. Koszty miesięczne wynoszą zatem 170 zł, ale można je zmniejszyć do 145 zł (wówczas jednorazowa opłata startowa zwiększa się do 938,99 zł) również w tym samym planie taryfowym. Umowa podpisywana jest na okres 24 miesięcy, a dla osób przenoszących numer do Orange czeka 6 miesięcy za 0 zł.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: