Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Orange – zestaw Xbox S Series za 0 zł

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Xbox S Series promocja

Orange udostępnia wyjątkowy zestaw Xbox S Series z Fortnite i Rocket League. Zamów go w abonamencie bez limitów i nie płać za niego na start ani złotówki!

Xbox S za 0 zł w Orange

Zestaw Microsoft Xbos S Serie z Fortnite + Rocket League kosztuje 0 zł na start w poniższym abonamencie Plan 60:

W zestawie otrzymasz w prezencie dodatki do gier Fortnite i Rocket League.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI XBOX NA ORANGE.PL

Z konsolą Xbox Series S otrzymasz superdodatki do popularnych gier! Dzięki pakietowi Midnight Drive Pack spersonalizujesz swój awatar, a za 1000 V-dolców możesz kupić ulubione przedmioty w Fortnite Battle Royale. W dodatkach do Rocket League znajdziesz np. purpurowy samochód Masamune, a 1000 kredytów możesz wykorzystać np. do tworzenia Blueprintów. Pamiętaj: Fortnite i Rocket League na konsoli Xbox są dostępne w formule free-to-play, możesz więc od razu zacząć grać ze znajomymi.

Xbox S Series oferowany jest w kolorze białym.

Zobacz też: Xbox S Series na Mikołajki w T-Mobile

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.