Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Najlepsze telefony dla babci i dziadka w Orange

Obowiązuje do: odwołania

Telefony dla seniorów w Orange

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka sieć Orange wprowadziła specjalne pakiety z telefonami dla seniorów. Są to proste w obsłudze modele z fizyczną klawiaturą i - uwaga - smartfony z dotykowym wyświetlaczem.

6 telefonów dla seniorów w Orange

Telefony dla naszych seniorów są dostępne w ofercie Smart Plan LTE 39,99 z nielimitowanymi minutami do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych:

Przez pierwsze 3 miesiące pakiet internetowy będzie wynosił 4 zamiast 2 GB. W tym czasie będzie również możliwy dostęp do Spotify Premium. Do abonamentu należy doliczyć ratę za telefon, która wynosi (w zależności od modelu) od 5,01 do 15,01 zł. Oto lista dostępnych telefonów:

Opłata startowa za wyżej wymienione telefony komórkowe wynosi 0 zł. Dla osób przenoszących numer do Orange czeka również kolejna promocja - 6 miesięcy z darmowym abonamentem.

Szukasz telefonu dla swojej babci lub dziadka? Sprawdź i porównaj podobną promocję Plusa i artykuł o najlepszych telefonach dla seniorów.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów