Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Abonament Orange – Sony Xperia XZ3 + słuchawki za 99 zł

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Xperia XZ3 abonament

Słuchawki nauszne Sony MDR-CH500 to świetny sprzęt. Teraz dostaniesz je w gratisie przy zamówieniu flagowej Xperii XZ3 w Orange.


>>> Przeczytaj naszą recenzję Sony Xperia XZ3 <<<


Opłaty startowe za Sony Xperię XZ3 zaczynają się – w zależności od wybranego pakietu – od 99 zł. Tyle zapłacimy za atrakcyjnego smartfona w abonamencie 20 GB:

Xperia XZ3 abonament

Umowa z operatorem trwa 24 miesiące. Sony Xperia XZ3 dostępny jest w eleganckim czarnym kolorze.

Słuchawki MDR-CH500 były wielokrotnie oferowane w prezencie, np. w przedsprzedaży Sony Xperii XZ Premium. Obecnie dostępne są w gratisie – nie licząc XZ3 – z poniższymi modelami:

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów