Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy J3 (2016) + akcesoria za 0 zł w Orange

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Samsung Galaxy J3 abonament

Jednym z najtańszych telefonów dostępnych w abonamencie Orange jest Samsung Galaxy J3 (2016). Jest on teraz dostępny w zestawie z użytecznymi akcesoriami – etui i szkłem ochronnym na wyświetlacz.

Porównaj oferty na abonament

Samsung za 0 zł w Orange

Budżetowy model Samsunga dostajemy za darmo, bowiem Orange nie przewiduje w jego przypadku opłaty startowej. Jedynie w najtańszym abonamencie (bez nielimitowanych SMS-ów, MMS-ów i z niewielkim pakietem 2 GB) jego cena wynosi 49 zł. W pozostałych taryfach jest to 0 zł, jak np. w poniższym Planie Optymalnym:

Samsung Galaxy J3 abonament

Orange nalicza dodatkowe raty za sprzęt do abonamentu. W tej konfiguracji łączna wysokość rachunków miesięcznych z Galaxy J3 (2016) będzie wynosić 66,99 zł. Umowa podpisywana jest na standardowe 2 lata.

Zestaw Orange zawiera w gratisie szkło na wyświetlacz i ochronne etui. Samsung Galaxy J3 (2016) dostępny jest w kolorze czarnym.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4/5 - (4 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów