Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Abonament Orange – supercena Xiaomi Redmi 7A

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Xiaomi Redmi 7A Orange

Orange oferuje Xiaomi Redmi 7A w supercenie. Budżetowy smartfon z Państwa Środka dostępny jest w niedrogim abonamencie operatora.

Redmi 7A za 0 zł

Xiaomi Redmi 7A 2/16 GB nic nie kosztuje w abonamencie Plan Mobilny 45. Jak sama nazwa wskazuje, miesięczny koszt kontraktu wynosi tylko 45 zł.

Xiaomi Redmi 7A Orange

W Orange to jednak nie koniec opłat, gdyż operator (podobnie jak Plus i Plush) pobiera osobną opłatę ratalną za telefon. W przypadku wielu modeli może być ona nawet 2-3 krotnie wyższa niż sam abonament, ale z Redmi 7A jest to tylko 10 zł na miesiąc w Planie Mobilnym 45. Łącznie więc opłaty miesięczne wyniosą 55 zł w umowie na 2 lata.

Xiaomi Redmi 7A oferowany jest w wersji pojemnościowej 2/16 GB. Telefon ten służy do podstawowych czynności, a jego wielką zaletą jest bardzo mocna bateria 4000 mAh. Xiaomi dostępny jest w kolorze czarnym.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.