Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

3 darmowe raty w Orange na dobry powrót do szkoły

avatar
1
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Orange 3 raty za telefon za 0 zł

Orange przypomina o promocji z 3 darmowymi ratami za telefon z okazji powrotu do szkoły. Do spłaty pozostanie Ci tylko 21 rat!

3 darmowe raty w Orange ->

Promocja obejmuje wybrane smartfony w topowym abonamencie indywidualnym Plan Mobilny 75. Zapewnia on m.in. nielimitowane usługi głosowe i tekstowe do wszystkich sieci, a także aż 70 GB transferu i dostęp do 5G!

Przejdź do promocji ->

Promocja dostępna jest także w ofercie łączonej Orange Love i obejmuje następujące modele:

  • Samsung Galaxy A51
  • Samsung Galaxy A71
  • Samsung Galaxy S20+ 5G
  • Samsung Galaxy S20 Ultra
  • Redmi Note 9
  • Redmi Note 9 Pro
  • Xiaomi Mi 10 Lite 5G
  • OPPO A31

Większość z nich testowaliśmy na łamach Komórkomatu – zobacz na nasze recenzje telefonów.

Umowa z Orange trwa 24 miesiące – przez tyle będziesz opłacał abonament, ale osobne raty za telefon będą zmniejszone w promocji z 24 do 21.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Orange.. czyli sieć w której numer przepada po tygodniu nieaktywności konta i mając logowanie dwuetapowe i przepadnięciu numeru blokują dostęp do wszystkiego, kont bankowych, portali, ePUAP, po prostu wszystkiego. Brak słów. Nikt nie wymyślił jeszcze takich obelg którymi byłoby można określić tą firmę.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: