Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Orange – 6 miesięcy darmowego abonamentu za przeniesienie numeru

avatar
1
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
6 miesięcy za darmo w Orange za przeniesienie numeru

6 miesięcy za darmo w Orange za przeniesienie numeru

Osoby przenoszące numer do Orange na kartę mogą od stycznia liczyć na pakiet no limit z 14 GB, a od niedawna rabaty są rozdawane również w taryfach na abonament. Sprawdźmy, co dokładnie ma do zaoferowania pomarańczowy operator.

6 miesięcy gratis i 3x więcej Internetu

Za przeniesienie numeru do Orange otrzymamy 6 miesięcy darmowego abonamentu, o czym już wspominaliśmy niedawno m.in. w promocji Orange Open Extra. Wcześniej mogliśmy liczyć na bezpłatne półrocze w przypadku taryf bez telefonów. Ale to nie wszystko – dla wybranych ofert i smartfonów operator zdecydował się na potrojenie pakietu internetowego, który przez pierwsze 3 miesiące jest nielimitowany! Większy pakiet internetowy dotyczy następujących modeli:

  • Huawei P8 Lite – 119 zł na start z łączną opłatą miesięczną 80 zł
  • Samsung Galaxy Grand Prime – 0 zł na start z łączną opłatą miesięczną 90 zł
  • Sony Xperia M4 Aqua – 0 zł na start z łączną opłatą miesięczną 80 zł

W cenie 80-90 zł dostaniemy w Orange następującą ofertę:

  • nielimitowane minuty do wszystkich sieci komórkowych oraz na numery stacjonarne
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych
  • 6 GB LTE zamiast dotychczasowych 2 (15 GB zamiast 5 w przypadku Galaxy Grand Prime), a przez pierwsze 3 miesiące bez limitów danych

Rabat w postaci darmowego abonamentu przez pół roku trwania umowy trwa do 31 grudnia lub wyczerpania kodów promocyjnych. Z kolei nielimitowany Internet 4G LTE przez kwartał obowiązuje do odwołania. Więcej szczegółów w regulaminach:

Darmowy abonament przez 6 miesięcy

Nielimitowany Internet LTE przez 3 miesiące

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4/5 - (5 votes)
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

To się obudzili z tą promocją, niech jeszcze dorzucą swoje szalone dni to już będzie prawdziwa komedia na kółkach… słabo, słabiej, a teraz to juz najsłabiej.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.