Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Orange – Motorola razr 2019 eSIM z etui w gratisie

Obowiązuje do: 30.09.2020 lub wyczerpania zapasów

Interesują Cię składane telefony, ale obawiasz się ich delikatności? Orange ma na to sposób - do Motoroli razr 2019 dorzuca w prezencie ochronne etui!

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Składane telefony ->

Motorola razr 2019 eSIM - dostępna na wyłączność w Orange - wyglądem nawiązuje do legendarnej serii RAZR i V3 z początku XXI wieku. Została ona wyposażona w najnowszą technologię, a za sam telefon nie zapłacisz „na start” u kuriera ani złotówki!

Przejdź do promocji ->

Orange oferuje jeszcze inne, tańsze abonamenty, ale jeżeli nie chcesz zapłacić za Motorolę ani złotówki - a przy okazji cieszyć się naprawdę okazałym pakietem internetowym - to Plan Mobilny 75 może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Kup teraz Motorolę razr 2019 i odbierz w prezencie etui o wartości 299 zł brutto! Aby odebrać prezent, należy wypełnić stosowny formularz i zarejestrować smartfona na www.hellorazr.pl/#. Uwaga - promocja operatora trwa do 30 września lub wyczerpania puli zapasów ochronnych etui!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x