Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Orange – LG Q7 + słuchawki Celly U800 od 0 zł

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów

LG Q7 to mocny konkurent m.in. Samsunga Galaxy A6. Ten smartfon ze średniej półki zadebiutował w II kwartale 2018 roku, więc nie jest więc to najnowszy sprzęt, ale Orange wie, jak zachęcić do niego klientów. Do zestawu dorzuca atrakcyjny prezent w gratisie.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

LG Q7 z prezentem

Do abonamentu bez limitów Orange dorzuca słuchawki Celly U800. W zależności od wybranej konfiguracji, cały zestaw możemy już mieć za… 0 zł na start. Oto najniższy abonament z LG Q7 bez opłaty startowej:

LG Q7 abonament

Średniopółkowiec ze stajni południowokoreańskiego LG dostępny jest w kolorze fioletowym i czarnym.

Nie potrzebujesz słuchawek? Wolisz bardziej praktyczny prezent? Orange oferuje obecnie również specjalny zestaw LG Q7 + LG K11 za 1 zł. Który z nich wybierzesz?

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów