Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iPhone XR w Orange – przedsprzedaż od 399 zł

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
iPhone XR abonament

Trwa przedsprzedaż iPhone’a XR w Orange. Ten nowoczesny smartfon amerykańskiego producenta dostępny jest już od 399 zł na start w topowym abonamencie.

iPhone XR w Orange

Oto oferta Orange, w którym iPhone XR kosztuje jedyne 399 zł:

iPhone XR abonament

Na wysokość rachunków miesięcznych składa się kwota abonamentu, a więc 69,99 zł oraz rata za telefon. Jeżeli wolimy płacić mniej w skali miesiąca, to wybierzmy Plan Podstawowy:

W tej konfiguracji opłata startowa za sprzęt wynosi 1699 zł. To wciąż atrakcyjna cena, gdyż bez umowy iPhone XR 64 GB kosztuje blisko 3700 zł. Telefon – który dostępny jest w 6 wariantach kolorystycznych – będzie wysyłany do klientów po 26 października.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: