Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P9 Dual SIM + akcesoria w Orange od 0 zł

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Logo Orange

Huawei P9 Dual SIM to zeszłoroczny model flagowy tego chińskiego producenta. Możemy go dostać już za 0 zł w opłacie startowej w sieci Orange i to w zestawie z akcesoriami Huawei – takimi samymi, jak w przypadku oferty z Huawei P10.

Huawei P9 DS za 0 zł w Orange

Flagowiec Huawei w wariancie z Dual SIM zadebiutował w Orange prawie 2 miesiące temu. Tym razem operator zdecydował się wzbogacić ofertę o zestaw akcesoriów. Dostaniemy go za 0 zł w poniższym planie taryfowym Smart Plan LTE 5 GB:

Logo Orange

Do abonamentu w wysokości 49,99 zł należy doliczyć ratę za telefon w wysokości 55,01 zł. Suma opłat miesięcznych wynosi w takiej konfiguracji 105 zł, a umowa podpisywana jest na okres 24 miesięcy.

Przez pierwsze 3 miesiące klienci będą dysponować bonusowym transferem danych w wysokości 9 GB. Przez pozostałą część umowy do dyspozycji będzie 5 GB. Pakiet minut i SMS-ów jest nielimitowany do wszystkich sieci komórkowych nie tylko w kraju, ale także w roamingu Strefie 1 UE.

Huawei P9 Dual SIM dostępny jest w kolorze srebrnym i szarym. Do zestawu dołączane są następujące akcesoria Huawei gratis:

  • powerbank 5000 mAh (1x USB 5V/2A)
  • selfie stick
  • kabel USB
  • adapter Type C – microUSB

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.