Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P8 Lite + etui w Orange za 0 zł

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Orange Huawei P8 Lite 0 zł

W abonamencie Orange możemy zakupić dobrze nam znanego Huawei P8 Lite, który jest zwolniony z opłaty startowej. W gratisie otrzymamy ponadto ochronne etui i szkło na ekran smartfona.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Huawei P8 Lite za 0 zł

Huawei P8 Lite ma już swoje lata, a sam producent ma w swojej ofercie 2 nowsze generacje Huawei z serii P. Mimo to model ten wciąż jest bardzo popularny w naszym kraju i dostaniemy go w Orange za 0 zł w poniższym pakiecie:

Orange Huawei P8 Lite 0 zł

Do abonamentu trzeba doliczyć ratę za telefon, przez co całość zobowiązania miesięcznego wyniesienie 70,99 zł. Zarówno raty, jak i abonament, zawierane są w standardowej umowie na 24 miesiące. Jeżeli 5 GB to dla nas zbyt mało, wybierzmy Plan Optymalny z 10 GB za łączną opłatą równą 76,99 zł.

Huawei P8 Lite dostępny jest w kolorze czarnym lub białym. Zestaw startowy uzupełniony jest o miłe dodatki chroniące naszego smartfona – transparentne etui oraz szkło ochronne na pięciocalowy wyświetlacz.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: