Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P20 Pro + akcesoria za 199 zł w Orange

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Huawei P20 Pro abonament

Mijają dokładnie 3 miesiące od momentu wprowadzenia modelu Huawei P20 Pro do oferty Orange. To właśnie 28 marca chiński smartfowiec trafił do przedsprzedaży z różnymi gadżetami i akcesoriami. Obecnie ponownie oferowany jest z prezentami od Huawei.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

P20 Pro + gadżety Huawei

Opłata startowa za Huawei P20 Pro zaczyna się od 199 zł w najdroższym abonamencie pomarańczowego operatora. Na zestaw startowy – prócz telefonu i karty SIM – składają się następujące akcesoria Huawei:

  • etui magnetyczne
  • uchwyt samochodowy magnetyczny

Przykładowy abonament Orange:

Huawei P20 Pro abonament

Oto wysokość opłat w poszczególnych pakietach Orange (ceny dla nowych i przenoszonych numerów):

Promocja obejmuje również stałych klientów, którzy zdecydują się na przedłużenie dotychczasowej umowy. W ich przypadku opłata startowa w abonamentach z 5, 10 i 20 GB zostanie zredukowana do 0 zł, ale wzrośnie nieznacznie rata za sprzęt.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: