Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przedsprzedaż Huawei Mate 20 Pro w Orange od 399 zł

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów

Huawei Mate 20 Pro jest już dostępny w sieci Orange. W zależności od wybranego abonamentu, cena superflagowca z Chin zaczyna się już od 399 zł.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Sprawdź Huawei Mate 20 Pro w ofertach pozostałych operatorów

Huawei Mate Pro od 399 zł

Topowy Huawei Mate 20 Pro kosztuje 399 zł na start w poniższym planie taryfowym:

Huawei Mate 20 Pro abonament

Abonament (a także osobne raty za telefon) spłacany jest przez 24 miesiące. Te osoby, które nie są zwolennikami długoterminowej umowy, mogą kupić chińskiego flagowca w Orange bez abonamentu, także na raty. Decydując się na jednorazowy zakup należy przygotować się na cenę 4299 zł.

Mate 20 Pro dostępny jest w kolorze czarnym, fioletowym i niebieskim. Zestaw przedsprzedażowy wzbogacony jest o prezenty: ładowarkę indukcyjną i kartę pamięci. Z kolei tańszy Huawei Mate 20 dostępny jest wyłącznie w ofercie bez umowy za 2999 zł. Również i w jego przypadku dostaniemy w gratisie gadżet - opaskę B3 Lite.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów