Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei Mate 10 Porsche Design za 199 zł w Orange

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Huawei Mate 10 Porsche

Elitarna wersja Huawei Mate 10, sygnowana marką Porsche, jest teraz dostępna w abonamencie Orange. Wystarczy 199 zł na start, aby stać się posiadaczem jednego z najlepszych obecnie smartfonów na rynku.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem
PORÓWNAJ OFERTY

Chiński flagowiec za 199 zł

Huawei Mate 10 Porsche Design jest dostępny za 199 zł w topowym abonamencie pomarańczowego operatora – Planie Wzbogaconym z 20 GB transferu danych. Tak prezentuje się zakres oferty:

Do kwoty abonamentu należy doliczyć osobną ratę za smartfona, która w tym przypadku – z racji klasy sprzętu – nie może należeć do najniższych i wynosi 208,01 zł miesięcznie. Co miesiąc przyjdzie na zatem płacić 278 zł przez 2 lata.

Nieco tańszym rozwiązaniem w skali całej umowy będzie zamówienie Planu Optymalnego z 10 GB. Jego koszt wynosi 49,99 zł na miesiąc, a rata za flagowego Huawei kolejne 192 zł (łącznie 241,99 zł).

W tej konfiguracji opłata startowa za Huawei Mate 10 Porsche Design wyniesie 799 zł. Smartfon dostępny jest wyłącznie w czarnym, eleganckim kolorze.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: