Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

3 miesiące za 0 zł w Orange!

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Orange promocja świąteczna

Przenieś numer w Orange na abonament i ciesz się 3 miesiącami za 0 zł! Promocja dostępna jest tylko online i jest (prawdopodobnie) ograniczona czasowo. Podobnie jak rok temu, także i teraz Orange Polska wprowadził tę promocję z okazji nadchodzących Świąt.

3 miesiące Orange za 0 zł

Oto przykładowy abonament pomarańczowego operatora:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI 3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ NA ORANGE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Promocja obejmuje wszystkie wybrane plany taryfowe abonamentów Orange dla indywidualnych klientów. Każdy z nich zapewnia łączność 5G.

  • Plan S – 55 zł miesięcznie
  • Plan M – 65 zł miesięcznie
  • Plan L – 85 zł miesięcznie

Powyższe ceny nie zawierają osobnych rat za telefon komórkowy, ale zawierają zniżki za m.in. udzielenie zgód marketingowych. A skoro mowa o telefonach, to często Orange nie pobiera za niego ani złotówki w opłacie startowej. W sumie możesz zaoszczędzić do 255 zł!

Nie wiadomo jak długo potrwa tegoroczna edycja promocji świątecznej, ale rok temu trwała do 22 grudnia 2022 roku. Promocja dostępna jest wyłącznie online.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (7 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: