Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

3 miesiące za 0 zł w Orange!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Orange 3 miesiące 0 zł

Kup nowy numer w Orange na abonament i ciesz się 3 miesiącami za 0 zł! Promocja dostępna jest tylko online i ograniczona czasowo. To praktycznie ta sama promocja, co grudniowa (świąteczna) edycja, a operator postanowił do niej tymczasowo wrócić.

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2023.

3 miesiące Orange za 0 zł

Oto przykładowy abonament pomarańczowego operatora:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI 3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ NA ORANGE.PL

Promocja obejmuje wszystkie wybrane plany taryfowe abonamentów Orange dla indywidualnych klientów. Każdy z nich zapewnia łączność 5G.

  • Plan M – 65 zł miesięcznie
  • Plan L – 85 zł miesięcznie

Powyższe ceny nie zawierają osobnych rat za telefon komórkowy. A skoro o nim mowa, to często Orange nie pobiera za niego ani złotówki w opłacie startowej. Dodatkowo w Planie M oraz L dostaniesz smartfony w okazyjnych cenach.

Orange standardowo oferuje 1 miesiąc abonamentu za 0 zł, ale z okazji Świąt Nowego Roku dorzuca 2 darmowe miesiące. W sumie zyskasz kwartał abonamentu za 0 zł, a więc będziesz go płacił nie przez 24, a przez 21 miesięcy. Promocja dostępna jest wyłącznie online do 22 grudnia 20 stycznia 5 marca 2023.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (7 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów