Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Orange 1200 GB za darmo przez rok

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Orange promocja 1200 GB

Orange powtarza swoją świetną promocję na kartę. Dostaniesz w niej 100 GB ekstra transferu miesięcznie przez 12 miesięcy, a więc w sumie aż 1200 GB na rok!

Promocja Orange 1200 GB na rok

Oto przykładowy pakiet Orange na kartę:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI 1200 GB EKSTRA NA ROK NA ORANGE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Oficjalny komunikat sieci Orange:

Na dobry początek nowego roku mamy dla Was promocję, którą znacie i która cieszyła się dużą popularnością. Wracają Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + 1200 GB za 0 zł dla nowych klientów oraz tych, którzy przeniosą numer do Orange na kartę do 31 marca 2023 r.

W ramach promocji otrzymujecie:

  1. cykliczną usługę Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 15 GB na okres 31 dni, za darmo. Po miesiącu bezpłatnego korzystania usługa odnowi się automatycznie w standardowej cenie 31 zł za miesiąc.
  2. 1200 GB = 100 GB przez 12 miesięcy. Bonus 100 GB przyznajemy, gdy utrzymacie aktywną usługę cykliczną „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 15 GB”.

Aby włączyć należy aktywować dowolny starter w okresie trwania promocji (za wyjątkiem startera Zawsze bez limitu), następnie doładować konto za minimum 5 zł. Na koniec wysłać bezpłatnego SMS-a o treści START pod numer 814.

Źródło: blog Orange Polska.

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci Orange, którzy zamówią nowy lub przeniosą swój stary numer. Akcja promocyjna trwa do 31 marca bieżącego roku (wcześniej do 31 stycznia – została więc przedłużona o co najmniej 2 miesiące).

Zobacz również: 1200 GB przez rok w T-Mobile na Kartę!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
3.1/5 - (29 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.