Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

10 GB na ferie w Orange

avatar
2
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Logo Orange

Orange rozdaje swoim klientom darmowy transfer danych na ferie! Wystarczy wysłać SMS-a lub kliknąć w odpowiednią zakładkę aplikacji mobilnej operatora, a otrzymasz 10 GB darmowego transferu!

#jesteśmyzwami na ferie

Promocja w Orange dotyczy jego wszystkich klientów – skorzystają więc użytkownicy abonamentu, na kartę, pakietów biznesowych czy subskrypcji Orange Flex. Została ona wprowadzona ze względu na ferie storpedowane przez obostrzenia związane z pandemią.

Oto przykładowa oferta Orange z telefonem od 0 zł:

Przejdź do promocji

Co zrobić aby otrzymać 10 GB bezpłatnego transferu, z którego możesz korzystać w kraju? Wystarczy wysłać wiadomość SMS o treści PAKIET10GB na darmowy numer 80820! Ekstra transfer danych ważny jest przez 30 dni od momentu jego przyznania. Możesz go aktywować najpóźniej do 31 stycznia.

Promocja zostanie również wkrótce udostępniona dla klientów submarki nju mobile.

Źródło: https://biuroprasowe.orange.pl

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

dzięki :-)

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.