Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowość – nju z aplikacją bez faktur na BLIK

Obowiązuje do: odwołania
nju mobile aplikacja subskrypcja

Nowość w nju mobile – sieć oferuje teraz nju z aplikacją. Bez żadnych formalności, papierowych umów i faktur. Bardzo wygodne rozwiązanie!

nju z aplikacją

A co najważniejsze, bardzo atrakcyjne – nju z aplikacją zapewnia te same warunki, co bezterminowy abonament nju mobile za 29 zł miesięcznie:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NJU Z APLIKACJĄ NA NJUMOBILE.PL

Za 29 zł na miesiąc dostaniesz więc usługi głosowe i tekstowe bez limitów, a także zwiększający się transfer danych z 20 do aż 60 GB (tym aż 5,01 GB w roamingu UE). Warto dodać, że oferowany pakiet internetowy jest w jakości 5G. Żeby z niego korzystać, trzeba naturalnie mieścić się w zasięgu 5G i mieć odpowiedni telefon 5G.

Wszystkim zarządzasz w jednym miejscu – podpinasz kartę płatniczą, płacisz online lub BLIK. Wystarczy ściągnąć aplikację nju mobile. A to nie wszystko!

W pakiecie nju jest taniej! Wybierz nju 5G z aplikacją za 29 zł wraz ze światłowodem nju (od 39,99 zł miesięcznie) i zyskaj rabat miesięczny w wysokości -3 zł. Z nju mobile się opłaca!

Zobacz również: 5 najtańszych ofert komórkowych z 2 kartami SIM – grudzień 2022 rok

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów