Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Rękawiczki do ekranu dotykowego w nju mobile

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Rękawiczki do telefonu nju

Do każdego zakupionego telefonu w sklepie nju market operator wręcza rękawiczki marki Napo Gloves gratis. Dzięki nim będzie można bez przeszkód korzystać z ekranu smartfona zimą.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem
PORÓWNAJ OFERTY

Rękawiczki do telefonu w nju

Rękawiczki do smartfona występują w 3 rozmiarach: S, M oraz L. Do wyboru są modele damskie i męskie, a ich darmowa przesyłka na wskazany wcześniej adres odbędzie się po 14 dniach od momentu zakupu telefonu lub innego sprzętu. Do zestawu dołączany jest również starter nju mobile 2 GB.

Rękawiczki do telefonu nju

Ceny telefonów w nju markecie można obniżyć dzięki punktom PAYBACK. Promocja z rękawiczkami firmy Napo Gloves trwa do odwołania. Więcej szczegółów na jej temat w Regulaminie.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: