Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

10 GB na start w nju mobile na kartę

avatar
1
Obowiązuje do: odwołania
starter nju 10 GB

Zamów starter nju mobile i odbierz bonus. Jest nim pakiet aż 10 gigabajtów, jakie możesz wykorzystać przez 15 dni od momentu ich aktywacji.

Porównaj oferty na kartę
PORÓWNAJ OFERTY

10 GB ekstra w nju

Promocja dotyczy starterów operatora za 4 i 5 zł. Bonus 10 GB przyznawany jest bezpłatnie po aktywacji karty SIM.

starter nju 10 GB

Paczka internetowa 10 GB ważna jest przez 15 dni od jej włączenia. Aktywacja bonusu następuje w ciągu 24 godzin od momentu aktywacji startera. Promocja ważna jest do odwołania. Więcej szczegółów w jej Regulaminie.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Orange zabiło oferte nju na kartę a teraz próbuje coś za mieszać promocją,10 GB na 15 dni, lepiej kupić Orange free na kartę i włączyć pakiet cykliczny *102*75# za 25 zł co 31 dni.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: