Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Kupon 100 zł na telefony w nju mobile

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
nju mobile świąteczna promocja

Jesteś klientem sieci komórkowej nju mobile? Jeżeli tak, to możesz otrzymać teraz kupon z rabatem 100 zł! Wykorzystasz go na dowolny telefon na orange.pl.

nju mobile na Święta

Jak można odebrać kupon? Jeżeli podpisałeś wcześniej zgody marketingowe, to dostaniesz od nju mobile wiadomość SMS z unikalnym kodem, którego wykorzystasz w sklepie Orange na zakup dowolnego smartfona.

Nowy abonament nju 20 GB:

SKORZYSTAJ ZE ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI NA NJUMOBILE.PL

Możesz też wysłać bezpłatnego SMS-a o treści KUPON pod numer 80855 – pamiętaj jedynie, że pula dostępnych kuponów na życzenie jest ograniczona.

Z promocji mogą skorzystać użytkownicy:

  • nju na abonament
  • nju dodatkowy (oferta duet na telefon)
  • nju na kartę
  • nju internetowy (Internet mobilny nju mobile)

Jest tylko jeden warunek: musisz liczyć staż w sieci dłuższy niż 6 miesięcy. Otrzymany kupon jest ważny przez 7 dni i możesz go wykorzystać na urządzenie bez umowy lub z abonamentem (nowy numer, migracja, przeniesienie numeru). W obu przypadkach zamówisz smartfona na raty, przy czym zniżka wyniesie nie 100, lecz 120 (24x 5 zł) zł w opcji z abonamentem.

Promocja trwa do 22 grudnia.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.