Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

nju internet dodatkowy 20 GB do abonamentu

Obowiązuje do: odwołania

Sieć nju mobile umożliwia dokupienie dodatkowej karty SIM do swojego abonamentu. W tym przypadku nie chodzi jednak o ofertę z nielimitowanymi minutami i SMS-ami, a o spory pakiet internetowy - idealny do korzystania w domu.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

nju dodatkowe 20 GB

Karta nju internet dodatkowy kosztuje 19 zł miesięcznie i zapewnia paczkę 20 GB. To na dobry początek, gdyż transfer rośnie wraz ze stażem. Ofertę możemy dokupić wtedy, gdy zawarliśmy wcześniej umowę na świadczenie usług abonamentu nju. Oto przykładowy pakiet operatora:

nju internet 20 GB

Oto progi transferu w nju internet dodatkowy:

  • na start - 20 GB
  • po pół roku - 40 GB
  • po roku - 50 GB
  • po 2 latach - 60 GB

Jeżeli potrzebujesz już teraz dobry pakiet mobilny, a nie masz abonamentu nju i nie masz zamiaru podpisywać kolejnej umowy, wybierz nju internetowy 40 GB za 29 zł. W jego przypadku paczka danych rośnie nawet do 120 GB!

Karta z nju internet dodatkowy związana jest z numerem głównym. Jak w każdym pakiecie nju, umowa zawierana jest na czas nieokreślony.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów