Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nawet 60 GB ekstra w nju mobile na wiosnę!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
nju mobile 30 GB ekstra

Zamów abonament lub Internet mobilny nju mobile i odbierz bonus od operatora. Jest nim 30 lub nawet 60 GB darmowego transferu danych!

30-60 GB ekstra w nju

Ekstra paczka danych ważna jest przez 30 dni od momentu aktywacji numeru. Promocja operatora dostępna jest w bezterminowej ofercie nju mobile.

Przejdź do promocji

Co należy zrobić, aby odebrać bonus? Po pierwsze należy kupić abonament lub Internet mobilny nju mobile w dniach od 2 do 22 marca bieżącego roku. Po drugie, już po aktywacji numeru, należy wysłać bezpłatną wiadomość SMS pod numer 80855 o treści BONUS. Ekstra pakiet danych 30 GB zostanie uruchomiony na koncie w ciągu 24 godzin.

Promocja działa też w duetach nju mobile. Można ją aktywować w ten sam sposób na obu kartach SIM, przez co łącznie do dyspozycji będzie aż 60 GB!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: