Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

20 GB za 9 zł w nju mobile!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
nju mobile promocja 20 GB

Sieć nju mobile zwiększa dodatkową paczkę danych! Dotychczas za 9 zł mogłeś dokupić 9 gigabajtów, ale do końca wakacji będzie to aż 20 GB!

Wakacyjne promocje operatorów GSM

20 GB za 9 zł w nju

Paczka 9 GB za 9 zł jest dobrze znana od kilku lat wśród klientów operatora. Teraz nju mobile rozszerza transfer danych ponad dwukrotnie! Z promocji mogą skorzystać zarówno klienci abonamentowi, jak i prepaid nju mobile.

Przykładowy bezterminowy abonament nju mobile:

Przejdź do promocji

Aby odebrać 20 GB za 9 zł w nju mobile, wystarczy wysłać wiadomość SMS o treści AKT pod numer 80355. Wakacyjna promocja operatora trwa do końca sierpnia. Aktywowany transfer 20 GB ważny jest przez:

  • do końca okresu rozliczeniowego (abonament nju mobile)
  • przez 31 dni (nju mobile na kartę)

Co ważne, z ekstra transferu 20 GB będziesz mógł korzystać nie tylko w kraju, ale też w roamingu UE! To bardzo dobra wiadomość dla wyjeżdżających za granicę na wakacje!

Zobacz też: 60 GB dla nowych klientów nju mobile!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.