Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

13 GB pakietu internetowego w nju mobile!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
13 GB w Nju Mobile

13 GB w nju mobile

Kolejna znakomita oferta od nju mobile! Submarka Orange postanowiła powiększyć wielkość pakietu internetowego w usłudze „jeden na wszystko” z 5 do 13 GB! Promocyjne 8 gigabajtów jest ważnych do 30 września.

8 GB gratis

Sieć nju mobile znana jest z tanich pakietów no limit z dużym transferem danych. Nie tak dawno operator przedłużał bonusowe 10 GB w dostępnej usłudze „wszystko komórkowe za 29 zł”, które mają obowiązywać do końca września. Również i w tym przypadku pakiet gratis wynosi 8 GB. Całkiem możliwe, że nju mobile przedłuży zarówno jedną, jak i drugą promocję, na co zresztą liczą klienci sieci. Więcej szczegółów w Regulaminie promocji.

A oto omawiana oferta nju mobile:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
3.7/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: