Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

10 GB w prezencie nju mobile

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
nju 10 GB ekstra

Sieć nju mobile rozdaje swoim klientom 10 GB darmowego Internetu. Wykorzystasz je w czasie ferii zimowych i po feriach.

#jesteśmyzwami na ferie

Z promocji operatora mogą skorzystać wszyscy użytkownicy ofert na kartę i abonamentu nju mobile. Oto jego najbardziej atrakcyjny pakiet z umową bezterminową:

Przejdź do promocji

Aby aktywować darmowe 10 GB na ferie, wystarczy wysłać wiadomość SMS o treści PAKIET10GB pod numer 80955. Pakiet ważny jest przez 30 dni od jego otrzymania na konto, a możesz go włączyć najpóźniej do 31 stycznia 2021. Jego aktywacja w pakiecie duet nju mobile da Ci paczkę 2x 10 GB.

Tę samą promocję znajdziesz w Orange, o czym pisaliśmy w zeszły piątek. Pomarańczowy operator daje nie tylko paczkę 10 GB, a także hity kinowe w Środy z Orange na VOD za 1 zł oraz 44 filmy familijne w lepszych cenach.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: