Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

100 GB na wakacje od Netii

Obowiązuje do: 30.09.2018

Netia wprowadza promocję na lato - aż 100 GB miesięcznie do końca września. Ekstra paczka danych dostępna jest dla właścicieli nowych planów Solo, Duet oraz Trio.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty GSM

Promocje w Netii

Każdy z nowych pakietów Netii dostępny jest w 2 wariantach - np. plan Solo występuje w cenie 19,90 i 29,90 zł. Droższy wariant zapewnia większy transfer (10 GB zamiast 4) i nielimitowane wiadomości SMS/MMS do wszystkich, których z kolei brakuje w tańszym abonamencie.

Netia pakiet 100 GB

Standardowa paczka 4 i 10 GB jest rozszerzona do 100 gigabajtów. Promocja ważna jest do końca września bieżącego roku. Więcej na jej temat w Regulaminie.

Dodatkowo za przeniesienie numeru do Netii w ramach abonamentu Solo, otrzyma się 6 miesięcy za 1 zł. W przypadku Duet i Trio będą to 3 miesiące, z kolei nowe numery nagradzane są jednym miesiącem za symboliczną złotówkę.

Regulamin „Netia Mobile dla Ciebie”

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów