Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

100 GB na wakacje od Netii

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Netia pakiet 100 GB

Netia wprowadza promocję na lato – aż 100 GB miesięcznie do końca września. Ekstra paczka danych dostępna jest dla właścicieli nowych planów Solo, Duet oraz Trio.

Porównaj oferty GSM
PORÓWNAJ OFERTY

Promocje w Netii

Każdy z nowych pakietów Netii dostępny jest w 2 wariantach – np. plan Solo występuje w cenie 19,90 i 29,90 zł. Droższy wariant zapewnia większy transfer (10 GB zamiast 4) i nielimitowane wiadomości SMS/MMS do wszystkich, których z kolei brakuje w tańszym abonamencie.

Netia pakiet 100 GB

Standardowa paczka 4 i 10 GB jest rozszerzona do 100 gigabajtów. Promocja ważna jest do końca września bieżącego roku. Więcej na jej temat w Regulaminie.

Dodatkowo za przeniesienie numeru do Netii w ramach abonamentu Solo, otrzyma się 6 miesięcy za 1 zł. W przypadku Duet i Trio będą to 3 miesiące, z kolei nowe numery nagradzane są jednym miesiącem za symboliczną złotówkę.

Regulamin „Netia Mobile dla Ciebie”

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: