Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nawigacja Play z Android Auto za darmo na 2 miesiące

Nawigacja Play promocja
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje

Play wprowadził promocję na Nawigację Play z Android Auto. Tylko przez kilka dni będziesz mógł zamówić usługę i korzystać z niej za darmo przez 2 miesiące.

Nawigacja Play promocja

Przykładowa oferta Play z telefonem:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA PLAY.PL

Co prawda w Polsce najczęściej korzysta się z Google Maps, to jednak – jak twierdzi operator – jego system nawigacyjny jest o wiele dokładniejszy. Oto cytat z blogu Play:

Poruszając się po rodzimym, pełnym remontów i robót drogowych Olsztynie to właśnie w Nawigacji Play trasa była ułożona poprawnie, z uwzględnieniem najświeższych zmian w organizacji ruchu. To właśnie Nawigacja Play pozwoliła mi lepiej omijać korki w zatłoczonej Warszawie. To w końcu w Nawigacji Play otrzymuję za każdym razem więcej praktycznych informacji na temat trasy. No i to przez to, że na budowanej krajowej „siódemce” w okolicach Płońska postanowiłem zaryzykować i pojechać za tłumem, a nie wg wskazówek Nawigacji Play musiałem później razem z innymi zawracać, gdyż trafiliśmy na ślepą uliczkę.

Nawigację Play możesz uruchomić w aplikacji Play24. Aby cieszyć się 2 miesiącami za 0 zł, zrób to maksymalnie do 25 września! Po okresie 2 miesięcy opłata za usługę wyniesie 13,99 zł miesięcznie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów