Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Pakiet łączony w Multimedia od 89 zł

avatar
2
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Multimedia 3 w 1

Multimedia 3 w 1

Potrzebujesz stałego łącza internetowego, rozbudowanego pakietu telewizyjnego oraz nielimitowanych rozmów i SMS-ów w swoim telefonie? To wszystko w jednym pakiecie zapewnia Multimedia za jedyne 89 zł miesięcznie.

3 w 1 – Telewizja, Internet i telefon w Multimedia

Pakiet telewizji cyfrowej, Internetu stacjonarnego i oferty GSM z dołączonym smartwatchem marki Manta MA428 kosztuje (w zależności od wybranego pakietu telewizji i szybkości łącza) od 89 do 119 zł:

  • TV SuperBox + Internet 30 Mb/s + smartwatch no limit – 89 zł
  • TV SuperBox + Internet 60 Mb/s + smartwatch no limit – 99 zł
  • TV MaxBox + Internet 30 Mb/s + smartwatch no limit – 109 zł
  • TV MaxBox + Internet 60 Mb/s + smartwatch no limit – 119 zł

Koszt abonamentu komórkowego wynosi symboliczne 1 zł, a oferuje nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych:

Aktywacja pakietu łączonego kosztuje jednorazowe 38 zł, a umowa jest podpisywana na 24 miesiące. Promocja trwa do wyczerpania zapasów urządzeń, lecz nie później niż do 30 kwietnia bieżącego roku.

Zamiast smartwatcha Manta MA428 z ofertą GSM możemy wybrać rejestrator samochodowy Manta MM310H – wówczas cena pakietów łączonych spadnie o 1 zł, lecz nie dostaniemy w zamian usługi komórkowej.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

3.9/5 - (10 votes)
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

internet Swiatlodowy

swiatlowodowy

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.