Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Tańsze połączenia do Ukrainy w Mobile Vikings

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Mobile Vikings Ukraina tańsze połączenia

Również Mobile Vikings obniża ceny połączeń do Ukrainy. Niższe stawki obowiązują do odwołania.

Mobile Vikings do Ukrainy

Wirtualna sieć Mobile Vikings nie tylko ogranicza się do obniżek cen na Ukrainę, ale także pomaga w okolicach przejść granicznych. Rozdaje tu dla obywateli Ukrainy doładowane startery, powerbanki i ładowarki do telefonów.

Wracając do obniżonych stawek – minuta połączenia wychodzącego z Polski do Ukrainy (a więc połączenia międzynarodowe) kosztuje teraz 0,05 zł brutto. Mobile Vikings nalicza opłatę co 30 sekund. Aby skorzystać z promocyjnych stawek (zobacz regulamin promocji Mobile Vikings) wystarczy posiadać aktywne środki na koncie:

Obniżamy koszty połączeń do Ukrainy o 97%. Pozostań w kontakcie z bliskimi za 0,05 złotych za minutę. Z preferencyjnej stawki można skorzystać automatycznie, należy jedynie posiadać środki na saldzie.

Zobacz również: Tanie połączenia do Ukrainy – przeceny operatorów

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: