Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Kod MIAU200GB w Mobile Vikings – 200 GB na start!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Mobile Vikings promocja 200 GB

Mobile Vikings ma według Ciebie dobrą ofertę, ale nie na tyle dobrą, aby skorzystać z usług tego operatora? A co powiesz na specjalny kod, dzięki któremu otrzymasz 200 dodatkowych gigabajtów?

200 GB ekstra na start w Mobile Vikings!

Aby otrzymać ekstra 200 GB, wystarczy, że podczas zamówienia wpiszesz w odpowiednim polu na stronie Mobile Vikings kod „MIAU200GB”. I to wszystko – 200 GB jest Twoje!

Przykładowa oferta Mobile Vikings na kartę:

Przejdź do promocji

Kod działa z każdą ofertą na kartę Mobile Vikings, a więc z 3 bardzo atrakcyjnymi pakietami prepaid. Ich cechą charakterystyczną jest kumulacja niewykorzystanego transferu na kolejne miesiące! Oprócz tego otrzymasz bardzo dobre warunki i niskie ceny.

Kod „MIAU200GB” pozostanie aktywny tylko do końca września. Lepiej więc nie zwlekać i skorzystać z usług Mobile Vikings jeszcze w tym miesiącu! Paczka 200 GB będzie ważna przez 31 dni od momentu aktywacji numeru.

Zobacz też: Wi-Fi Calling w Mobile Vikings

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: