Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wszystko w Jednym L pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Lycamobile 35 zł

Lycamobile jest wirtualnym operatorem świadczącym usługi prepaid na terenie naszego kraju. Jego oferta jest bogata, a dla wielu z nas szczególnie atrakcyjnie mogą prezentować się taryfy z pakietami minut na rozmowy międzynarodowe. Jedną z nich jest plan Wszystko w Jednym L za 35 zł miesięcznie. Czy jest warty uwagi? Przekonajmy się.

Lycamobile 12 GB na kartę

Operator rodem z Wysp Brytyjskich korzysta z infrastruktury Plusa. Jego pakiet Wszystko w Jednym L zapewnia m.in. nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich krajowych sieci oraz 12 GB transferu danych w Polsce.

Sprawdź ofertę Wszystko w Jednym L
PORÓWNAJ OFERTY

To, co wyróżnia wszystkie taryfy spod szyldu „Wszystko w Jednym”, to pakiet minut na rozmowy do innych krajów. W wariancie L za 35 zł dostaniemy 300 minut do 38 krajów (ich pełna lista znajduje się na stronie operatora) z całego świata oraz osobne 30 minut na Ukrainę.

Rozmowy, SMS-y i Internet w taryfie Wszystko w Jednym L

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie Wszystko w Jednym L:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: brak
 • Internet: 12 GB
 • cena: od 35 zł
 • długość umowy: bezterminowa (oferta na kartę)

Pakiet Wszystko w Jednym L:

Lycamobile 35 zł

Porównaj oferty na kartę
PORÓWNAJ OFERTY

Mimo, że w pakiecie Wszystko w Jednym L mamy do dyspozycji paczkę 300 minut do 38 krajów (wiele krajów europejskich, a także m.in. Kanada, USA, Singapur, Tajlandia czy Hongkong), to nie dostaniemy w nim darmowego roamingu UE. Jeżeli go potrzebujemy, wybierzmy któryś z pakietów Do Wszystkich Lycamobile – w nich nie są naliczane dodatkowe opłaty roamingowe.

Wszystko w Jednym L – dla kogo?

Największa zaleta omawianego pakietu Lycamobile to pakiet 300 minut na rozmowy międzynarodowe (+30 dodatkowych na Ukrainę). Oferta ta sprawdzi się wtedy, gdy nasi bliscy przebywają w tych krajach. Koszt jednej minuty połączenia do tych stref może być naprawdę wysoki, więc korzystanie z pakietu Wszystko w Jednym L naprawdę może się opłacić. Jeżeli jednak nie mamy takich potrzeb, to skorzystajmy z innej, tańszej (przy czym wcale nie gorszej) taryfy. Zobacz także – najlepsze oferty na kartę.

Zalety:

 • pakiet 300 minut do 38 krajów (+30 dodatkowych na Ukrainę)
 • zakres usług krajowych (nielimitowane minuty i SMS-y wszystkich sieci, 12 GB)
 • brak długoterminowej umowy

Wady:

 • brak obsługi MMS
 • brak darmowego roamingu UE
 • stosunkowo wysoka cena pakietu

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Lycamobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.2/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z zawodu specjalista ds. pozycjonowania i content marketingu, z pasji dziennikarz, z zainteresowania zaś tancerz, podróżnik i miłośnik sportów ekstremalnych. Fan e-marketingu, social mediów, reklamy w sieci i deskorolek.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: