Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Pakiet Do Wszystkich M od Lycamobile tańszy o 4 zł

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Lycamobile 25 zł

Lycamobile obniżył cenę pakietu na kartę Do Wszystkich M. Jego dotychczasowa cena została obniżona z 29 do 25 zł.

Porównaj oferty na kartę
PORÓWNAJ OFERTY

Lycamobile tańsze o 4 zł

Oferta na kartę Do Wszystkich M zapewnia nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich w kraju, aż 15 GB Internetu oraz 1 GB w roamingu UE. Oto opisywany pakiet:

Lycamobile 25 zł

Przypominamy o wciąż trwającej promocji Lycamobile dla nowych klientów. Przez pierwszy miesiąc opłaty są obniżone o 50%, dzięki czemu cena pakietu Do Wszystkich M będzie kosztował 12,50 zł.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.2/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: