Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Kumulacja pakietu GB w Lycamobile!

avatar
3
Obowiązuje do: odwołania
kumulacja Internetu Lycamobile

Lycamobile wprowadził kumulację pakietu internetowego w swoich ofertach na kartę. Jest ona dostępna w krajowych taryfach tego wirtualnego operatora.

Więcej GB w Lycamobile

Z kumulacji niewykorzystanych gigabajtów mogą skorzystać użytkownicy krajowych pakietów „Do Wszystkich”. Oto najtańsza propozycja należąca do tego planu taryfowego:

kumulacja Internetu Lycamobile

Wszystkie oferty z kumulacją GB:

  • Do Wszystkich S
  • Do Wszystkich M
  • Do Wszystkich L
  • Do Wszystkich XL

Niewykorzystany transfer zostanie przypisany na kolejny miesiąc rozliczeniowy pod warunkiem, że pakiet będzie odnowiony w przeciągu 7 dni od jego dezaktywacji. Paczka GB zostanie wtedy przyznana do 24 godzin. W przeciwieństwie do oferty Mobile Vikings za 25 zł, kumulacja niewykorzystanych danych w Lycamobile ma charakter jednorazowy.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.4/5 - (8 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co to znaczy, że „kumulacja niewykorzystanych danych w Lycamobile ma charakter jednorazowy”?

Niewykorzystany transfer przechodzi tylko na 1 miesiąc, a w Mobile Vikings można w ten sposób zbierać gigabajty w nieskończoność

dane z roamingu tez sie kumuluja?

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: