Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Dzień Kobiet w Lajt Mobile – startery za 1 zł

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Lajt Mobile starter 1 zł

Z okazji Dnia Kobiet Lajt Mobile wprowadził startery kosztujące symboliczną złotówkę. Ich wysyłka do klienta jest darmowa, a do na koncie przysługuje do wykorzystania 9 zł. Promocja dostępna jest tylko w dniu 8 marca.

Znajdź najlepszą ofertę na kartę
PORÓWNAJ OFERTY

Starter za 1 zł i wysyłka gratis

Promocja jest tylko jednodniowa, ale już teraz w wyprzedzeniem informujemy o jej istnieniu. Oto starter Lajt Mobile z 9 zł na start:

Lajt Mobile starter 1 zł

Lajt Mobile informuje również o pierwszym bonusowym doładowaniu +50% (maksymalnie 100 zł), jaki ma miejsce po rejestracji numeru online. To nie wszystko – dzięki darmowej grze Inoichi Runner można zdobyć dodatkowe środki, dzięki którym atrakcyjną ofertę na kartę Pakiet Studencki za 19,99 zł będzie można aktywować niemal za darmo.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: